- LG 43" 43QNED80A3A (ID: 819620)
Телевизор LG 43" 43QNED80A3A 43QNED80A3A
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 43" (109.22 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS 25 ThinQ
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 20W, 2.0 ch, Clear Voice Pro,...
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 819620
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 43" 43QNED80A3A+ -
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Подобрение на картината |
Микро пиксел контрол (local dimming)
| Свързаност |
3 HDMI (supports eARC
ALLM) eARC (HDMI 2) 2 USB 2.0 CI Slot 2 RF in SPDIF (Optical Digital Audio Out) |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Common Interface (CI+) |
2 x USB 2.0
| Звук |
20W
| Годишна консумация на енергия | 54 kWh |
| Енергиен клас | Class G |
| VESA размер | 200 x 200 mm |