- LG 43" 43QNED82A3B (ID: 824107)
Телевизор LG 43" 43QNED82A3B 43QNED82A3B
Големина на екрана: 43" (109.22 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS 25 ThinQ
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 20W, 2.0 Channels, Alpha 7 AI...
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 824107
Купи в комплект и спести
LG 43" 43QNED82A3B+ -
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Свързаност |
3 HDMI
USB 2.0 eARC (HDMI 2) CI Slot 2 RF in SPDIF (Optical Digital Audio Out) |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук |
20W
| Годишна консумация на енергия | 54 kWh |
| Енергиен клас | Class G |
| VESA размер | 200 x 200 mm |