- LG 50" 50NANO80A3B (ID: 824104)
Телевизор LG 50" 50NANO80A3B 50NANO80A3B
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 50" (127 cm)
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS 25 ThinQ
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 20W, 2.0 Channels, Alpha 7 AI...
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 824104
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 50" 50NANO80A3B+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
eARC (HDMI 2) 2 USB 2.0 2 RF In SPDIF (Optical Digital Audio Out) |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук |
20W
| Годишна консумация на енергия | 65 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 200 x 200 mm |