- LG 50" 50QNED70A6A (ID: 851170)
Телевизор LG 50" 50QNED70A6A 50QNED70A6A
Големина на екрана: 50" (127 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS Smart TV
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 20W, 2.0ch, LG Sound Sync, AI...
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851170
Купи в комплект и спести
LG 50" 50QNED70A6A+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
1 USB CI slot 2 RF in Digital Audio Out (Optical) |
| Тунер | DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S |
| Звук |
20W
2.0ch LG Sound Sync AI Sound Clear Voice Pro AI Acoustic Tuning WOW Orchestra |
| Годишна консумация на енергия | 65 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 200 x 200 mm |