- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- LG
- LG 50" 50QNED7EB3C (ID: 906613)
Телевизор LG 50" 50QNED7EB3C 50QNED7EB3C
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 50" (127 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS 26 ThinQ
VESA размер: 300 x 200 mm
Звук: 20W, 2.0 Channels, Clear...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 906613
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
LG 50" 50QNED7EB3C+ -
+Добави Аудио система- %
-
=Добави Стойка- %
-
Купи комплектаЦена:44900 €/87817 лв.
Характеристики
| Големина на екрана | 50" (127 cm) |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | webOS 26 ThinQ |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
eARC (HDMI 2) USB CI Slot 2 RF in Simplink (HDMI CEC) |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук |
20W
2.0 Channels Clear Voice Pro LG Sound Sync Simultaneous Audio Outings AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) AI Acoustic Tuning Mode Sharing Sound |
| Годишна консумация на енергия | 65 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 300 x 200 mm |
| Размери (със стойката) | 111.2 x 23.5 x 70.5 cm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Alpha 7 AI Processor 4K Gen9 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 50QNED7EB3C |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка