- LG 50" 50QNED87A3D (ID: 851171)
Телевизор LG 50" 50QNED87A3D 50QNED87A3D
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 50" (127 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS Smart TV
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 20W, 2.0ch, Clear Voice Pro,...
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851171
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 50" 50QNED87A3D+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 50Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
2 USB CI slot RF in Digital Audio Out (Optical) |
| Тунер | DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S |
| Звук |
20W
2.0ch Clear Voice Pro LG Sound Sync AI Acoustic Tuning WOW Orchestra |
| Годишна консумация на енергия | 60 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 200 x 200 mm |