- LG 50" 50UA73003LA (ID: 850941)
Телевизор LG 50" 50UA73003LA 50UA73003LA
Големина на екрана: 50" (127 cm)
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS Smart TV
VESA размер: 300 x 300 cm
Звук: 20W, 2.0ch, Clear Voice Pro,...
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 850941
Купи в комплект и спести
LG 50" 50UA73003LA+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 50Hz |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
2 USB CI slot RF in Digital Audio Out (Optical) |
| Тунер | DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S |
| Звук |
20W