- LG 55" 55QNED7EB3C (ID: 906646)
Телевизор LG 55" 55QNED7EB3C 55QNED7EB3C
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS 26 ThinQ
VESA размер: 300 x 300 mm
Звук: 20W, 2.0 Channels, AI Sound...
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 906646
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 55" 55QNED7EB3C+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
USB eARC (on HDMI 2) 2 RF in Slot CI Simplink (HDMI CEC) |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук |
20W
| Годишна консумация на енергия | 64 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 300 x 300 mm |