- LG 55" 55QNED80A3A (ID: 820778)
Телевизор LG 55" 55QNED80A3A 55QNED80A3A
Промоция
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS 25 ThinQ
VESA размер: 300 x 300 mm
Звук: 20W, 2.0 Channels, Clear...
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 820778
Купи в комплект и спести
LG 55" 55QNED80A3A+ -
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
eARC (HDMI 2) 2 USB 2.0 CI Slot 2 RF in Simplink (HDMI CEC) SPDIF (Optical Audio Output) |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук |
20W
| Годишна консумация на енергия | 64 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 300 x 300 mm |