- LG 55" 55QNED82A3B (ID: 854315)
Телевизор LG 55" 55QNED82A3B 55QNED82A3B
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS 25
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 20W, 2.0ch, Clear Voice Pro,...
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 854315
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 55" 55QNED82A3B+ -
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Динамичен контраст | Dynamic Tone Mapping |
| Честота | 50Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | webOS 25 |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, USB, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical) |
| Тунер | DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S |
| Звук |
20W
2.0ch Clear Voice Pro WOW Orchestra LG Sound Sync Sound Mode Share AI Sound AI Acoustic Tuning |
| Годишна консумация на енергия | 75 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 200 x 200 mm |