- LG 55" 55QNED85A3C (ID: 820780)
Телевизор LG 55" 55QNED85A3C 55QNED85A3C
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS 25 ThinQ
VESA размер: 300 x 300 mm
Звук: 20W, 2.0 Channels, Alpha 8 AI...
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 820780
Купи в комплект и спести
LG 55" 55QNED85A3C+ -
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 120Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
4 HDMI
2 USB 2.0 eARC (HDMI 3) 2 RF in Slot CI Simplink (HDMI CEC) SPDIF (Optical Audio Output) |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук |
20W
| Годишна консумация на енергия | 64 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 300 x 300 mm |