- LG 65" 65QNED92A6A (ID: 866375)
Телевизор LG 65" 65QNED92A6A 65QNED92A6A
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 65" (165.10 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS 25 ThinQ
VESA размер: 400 x 300 mm
Звук: 40W, 2.2ch, Clear Voice Pro,...
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 866375
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 65" 65QNED92A6A+ -
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 100Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Свързаност |
4 HDMI
2 USB CI slot 2 RF in Digital Audio Out (Optical) |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук |
40W
2.2ch Clear Voice Pro AI Sound AI Acoustic Tuning |
| Годишна консумация на енергия | 110 kWh |
| Енергиен клас | Class G |
| VESA размер | 400 x 300 mm |