- LG 65" 65UA751C0LA (ID: 875470)
Телевизор LG 65" 65UA751C0LA 65UA751C0LA
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 65" (165.10 cm)
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Smart TV LG ThinQ
VESA размер: 300 x 200 mm
Звук: 2x10W, Dolby Digital, AI...
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 875470
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 65" 65UA751C0LA+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
2 HDMI
USB CI Slot SPDIF (Optical Digital Audio Out) RS-232C |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук | 2x10W, Dolby Digital, AI Sound Virtual 5.1 Up-mix |
| Годишна консумация на енергия | 100 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 300 x 200 mm |