- LG 75" 75NANO80A3B (ID: 823034)
Телевизор LG 75" 75NANO80A3B 75NANO80A3B
Големина на екрана: 75" (190.50 cm)
Технология: NanoCell
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS Smart TV
VESA размер: 400 x 400 mm
Звук: 20W, 2ch, Clear Voice Pro, LG...
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 823034
Купи в комплект и спести
LG 75" 75NANO80A3B+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 50Hz |
| Технология | NanoCell |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
2 USB CI Slot RF In Optical Digital Audio Out |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук |
20W
2ch Clear Voice Pro LG Sound Sync AI Acoustic Tuning |
| Годишна консумация на енергия | 127 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 400 x 400 mm |