Телевизор METZ 55" 55MQE8000Z, 55"(139 см), QLED UHD Google TV, Dolby Vision, Dolby Audio METZ-TV-55MQE8000Z
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 55" (139 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840 x 2160 4K
Smart функции: Google Play магазин , Disney+...
VESA размер: 200 x 200
Звук: Dolby Digital Plus, Dolby...
Гаранция:
5.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 773121
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
METZ 55" 55MQE8000Z, 55"(139 с+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840 x 2160 4K |
| Яркост | 360 cd/m² |
| Честота | 144 Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Плосък |
| Подобрение на картината |
HDR
HDR 10+ Dolby Vision HDR 10 HLG |
| Smart функции |
Google Play магазин
Disney+ Prime Video Chromecast built-in Smart TV portal Netflix съвместимост YouTube |
| Тунер |
DVB-C
DVB-T2 DVB-S2 HbbTV HEVC поддръжка |
| Common Interface (CI+) |
2 x USB 2.0
| Звук |
Dolby Digital Plus
Dolby Digital Dolby Atmos Тонколони 2 x 15W + 20W |
| Аудио | 2 x 15W + 20W (Sub) |