- METZ 55" 55MQF7500Z (ID: 859036)
Телевизор METZ 55" 55MQF7500Z 55MQF7500Z
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 55" (138 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840 x 2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 200 x 200
Звук: Dolby Atmos , 2 x 10 W...
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 859036
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
METZ 55" 55MQF7500Z+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Яркост | 330 cd/m² |
| Честота | 120 Hz |
| Технология | QLED |
| Подобрение на картината |
Eye care
HDR 10+ Dolby Vision HLG |
| Smart функции | Google TV |
| Тунер | DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2 |
| Common Interface (CI+) |
USB 2.0
HDMI цифров вход Вградена безжична Wi-Fi мрежа Bluetooth 1 x Ethernet (RJ-45) HDMI-CEC ARC |
| Звук |
Dolby Atmos
2 x 10 W високоговорител |
| Аудио | 2 x 10W |