- METZ 65" 65MQF7500Z, QLED+, 4K, Google TV, 120Hz (ID: 859037)
Телевизор METZ 65" 65MQF7500Z, QLED+, 4K, Google TV, 120Hz 65MQF7500Z
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 65" (165.10 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840 x 2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 400 x 200
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 859037
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
METZ 65" 65MQF7500Z, QLED+, 4K+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Яркост | 390 cd/m² |
| Честота | 120 Hz |
| Технология | QLED |
| Smart функции | Google TV |
| Тунер | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Common Interface (CI+) | WiFi, Bluetooth, HDMI, S/PDIF, Cl+-Modul |
| Аудио | 2 x 10W |
| Енергиен клас | Клас F |
| VESA размер | 400 x 200 |
| Аксесоари | Дистанционно |
| Размери HxWxD (mm) | 1445 x 909 x 299 мм |