Телевизор METZ 65" UHD QLED, 144Hz, SMART TV,Google TV 65MQE8000Z
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 65" (165.10 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840 x 2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 400 x 200
Звук: Dolby Digital Plus
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 823422
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
METZ 65" UHD QLED, 144Hz, SMAR+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Яркост | 360 cd/m² |
| Честота | 144 Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Тунер | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Common Interface (CI+) | WiFi, Bluetooth, USB, HDMI, S/PDIF, Cl+-Modul |
| Звук | Dolby Digital Plus |
| Аудио | 2 x 15W + 20W (Sub) |