- METZ 75" 75MQD7500Z QLED+/4K/Google TV (ID: 823510)
Телевизор METZ 75" 75MQD7500Z QLED+/4K/Google TV 75MQD7500Z
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 75" (190.50 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840 x 2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 600 x 400
Звук: 2x 10W, Dolby Digital, Dolby...
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 823510
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
METZ 75" 75MQD7500Z QLED+/4K/G+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Тунер | DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2 |
| Common Interface (CI+) | WiFi, Bluetooth, USB, HDMI, S/PDIF, LAN (RJ 45), Cl+-Modul |
| Звук | 2x 10W, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Atmos; Sound Equalizer |
| Аудио | 2 х 12W |