- METZ 86" 86MQE8000Z QLED Google TV (ID: 788274)
Телевизор METZ 86" 86MQE8000Z QLED Google TV 86MQE8000Z
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 86" (218.4 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840 x 2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 600 x 400
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 788274
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
METZ 86" 86MQE8000Z QLED Googl+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Яркост | 360 cd/m² |
| Честота | 144 Hz |
| Технология | QLED |
| Smart функции | Google TV |
| Тунер | DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, Analog |
| Common Interface (CI+) | Bluetooth, USB, HDMI, S/PDIF, LAN (RJ 45) |
| Аудио | 2 x 15+20 W |