- Philips 24" 24PHS6050/12 (ID: 902076)
Телевизор Philips 24" 24PHS6050/12 24PHS6050/12
Големина на екрана: 24" (60.96 cm)
Технология: Direct LED
Резолюция: 1366x768
Smart функции: Smart, YouTube, Netflix TV
VESA размер: 100 x 100 mm
Звук: 12W, 2 0 ch, 2 x 6W...
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902076
Купи в комплект и спести
Philips 24" 24PHS6050/12+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 1366x768 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | Direct LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Звук |
12W
2 0 ch 2 x 6W full-range speaker Dolby Audio AVL Mode Entertainment Equalizer Night Mode |
| Годишна консумация на енергия | 17kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 100 x 100 mm |
| Размери (със стойката) | 53 x 47 x 34.5 cm |
| Цвят | Black |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 24PHS6050/12 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |