- Philips 32" 32PHS6000/12 (ID: 847807)
Телевизор Philips 32" 32PHS6000/12 32PHS6000/12
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 32"
Технология: LED-backlit LCD TV - Smart TV
Резолюция: 1366 x 768
Smart функции: Smart, YouTube, Netflix TV
VESA размер: 100 x 100 mm
Звук: 12W, 2 0 ch, 2 x 6W...
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 847807
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Philips 32" 32PHS6000/12+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Дизайн | Borderless Frame, Lightweight Design, Compact Design |
| Големина на екрана | 32" |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Формат на резолюцията | 720p |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Тип на екрана | Flat |
| Видео формати |
MPEG-1
MPEG-2 MPEG-4 AVI MKV AVC H.264 HEVC H.265 VP9 AV1 |
| Input video formats |
1080/24p
720/60p 720/50p 576/50p 1080/50p 1080/60p 1080/30p 1080/25p |
| Видео интерфейс | HDMI |
| Цифрово видео излъчване |
DVB-C
DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 DVB-T2-HD |
| Compression standards | HEVC |
| Поддържани формати на изображения |
BMP
GIF PNG JPEG HEIF |
| Функции | One touch Play |
| Условен достъп | Common Interface (CI) slot |
| Teletext |
| Teletext memory | 1000 pages |
| EPG | 8-day EPG |
| Режими |
Game mode
Eco mode Movie Mode Monitor mode Cinema Home mode Personal mode Picture mute (for radio) |
| HDR | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Възможност за HDR |
| HDR формат | HDR10 |
| Hardware configuration | 8 GB |
| Система за задно осветяване | LED backlight |
| Подобрение на картината | Pixel Plus HD, Crystal Clear |
| Rating | 60 Hz Native Refresh Rate |
| Операционна система | TITAN OS |
| Дистанционно управление | Remote control |
| Връзка | Wi-Fi, LAN |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | 802.11n |
| Тунер |
| HDTV tuner |
| HDMI | 3 ports |
| USB | 2 |
| Звук |
12W
2 0 ch 2 x 6W full-range speaker Dolby Audio AVL Mode Entertainment Equalizer Night Mode |
| Тип аудио | Dolby Audio |
| Аудио формати | MP3, WAV, AAC, FLAC (Free Lossless Audio Codec) |
| Система от високоговорители | 2.0 channel |
| Мощност на високоговорителите | 12 Watt |
| Аудио | 2 x speaker - 6 Watt |
| Аудио функции |
Audio Return Channel (ARC)
| Surround sound |
| Remote control features | Remote Control Pass Through |
| Remote control battery | AAA type |
| Remote control included battery | 2 |
| Услуги за стрийминг |
Netflix
YouTube BBC iPlayer HbbTV Amazon Prime Video HBO Disney+ |
| Вградени сензори | Light sensor |
| Съвместим с IoT |
| IoT платформа | Control4, Matter Smart Home |
| Асистент | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Управление на битова електроника | EasyLink 2.0 |
| Консумация на енергия в SDR | 22 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 36 kWh/1000h |
| Годишна консумация на енергия | 22 kWh |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Входно напрежение | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power features | System standby |
| Енергиен клас | Class E |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Стандарти | CEC, HDCP 2.3 |
| VESA размер | 100 x 100 mm |
| Стойка | Included |
| Дизайн на стойка | Tabletop |
| Цвят на стойката | Charcoal |
| Размери (със стойката) | 71.5 x 20.5 x 44.8 cm |
| Ширина | 71.5 cm |
| Височина | 43.2 cm |
| Дълбочина | 8.3 cm |
| Тегло | 3.45 kg |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Internet video playback |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 32PHS6000/12 |
Информация за производителя
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |