- Philips 40" 40PFS6000/12 (ID: 823626)
Телевизор Philips 40" 40PFS6000/12 40PFS6000/12
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 40" (101.6 cm)
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Smart функции: Smart, YouTube, Netflix TV,...
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 16W, 2x 8W full range...
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 823626
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Philips 40" 40PFS6000/12+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Smart, YouTube, Netflix TV, Amazon |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Звук |
16W
2x 8W full range speaker Dialogue Music Original Entertainment Equalizer Vocal Boost AVL Mode Night mode |
| Годишна консумация на енергия | 31kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 200 x 200 mm |
| Размери (със стойката) | 89.2 x 21.0 x 53.9 cm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Titan OS; HLG, HDR10, Remote control |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 40PFS6000/12 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |