- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- Philips
- PHILIPS 40" DLED FHD TV (ID: 885569)
Телевизор PHILIPS 40" DLED FHD TV 40PFS6050/12
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 40" (101.6 cm)
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Smart функции: Smart, YouTube, Netflix TV,...
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 12W, 2x 6W full range...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 885569
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
PHILIPS 40" DLED FHD TV+ -
+Добави Аудио система- %
-
=Добави Стойка- %
-
Купи комплектаЦена:20500 €/40095 лв.
Характеристики
| Дизайн | Compact Design |
| Големина на екрана | 40" (101.6 cm) |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Формат на резолюцията | 1080p |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Видео формати |
MPEG-1
MPEG-2 MPEG-4 AVI MKV AVC H.264 HEVC H.265 VP9 AV1 |
| Input video formats |
1080/24p
720/60p 720/50p 576/50p 1080/50p 1080/60p 1080/30p 1080/25p |
| Видео интерфейс | HDMI |
| Цифрово видео излъчване |
DVB-C
DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 DVB-T2-HD |
| Compression standards | HEVC |
| Поддържани формати на изображения |
BMP
GIF PNG JPEG HEIF |
| Функции | One touch Play |
| Условен достъп | Common Interface Plus (CI+) slot |
| Teletext |
|
| Teletext memory | 1000 pages |
| EPG | 8-day EPG |
| Режими |
Game mode
Eco mode Movie Mode Monitor mode Cinema Home mode Personal mode Picture mute (for radio) |
| Възможност за HDR |
|
| HDR формат | HDR10, HLG10 |
| Hardware configuration | 8 GB |
| Система за задно осветяване | LED backlight |
| Подобрение на картината | Pixel Plus HD, Crystal Clear |
| Rating | 60 Hz Native Refresh Rate |
| Операционна система | TITAN OS |
| Smart функции | Smart, YouTube, Netflix TV, Amazon |
| Дистанционно управление | Remote control |
| Връзка | Wi-Fi, LAN |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDTV tuner |
|
| HDMI | 3 ports |
| USB | 2 |
| Звук |
12W
2x 6W full range speaker Dialogue Music Original Entertainment Equalizer Vocal Boost AVL Mode Night mode |
| Тип аудио | Dolby Audio |
| Аудио формати | MP3, WAV, AAC, FLAC (Free Lossless Audio Codec) |
| Система от високоговорители | 2 speakers |
| Мощност на високоговорителите | 12 Watt |
| Аудио | 2 x speaker - 6 Watt |
| Аудио функции |
Audio Return Channel (ARC)
System Audio Control music original entertainment mode equaliser Vocal Boost AVL mode night mode Basic Sound Engine |
| Surround sound |
|
| Remote control features | Remote Control Pass Through |
| Remote control battery | AAA type |
| Remote control included battery | 2 |
| Услуги за стрийминг |
Netflix
YouTube BBC iPlayer HbbTV Amazon Prime Video HBO Disney+ |
| Вградени сензори | Light sensor |
| Съвместим с IoT |
|
| IoT платформа | Control4, Matter |
| Асистент | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Управление на битова електроника | EasyLink 2.0 |
| Консумация на енергия в SDR | 33 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 46 kWh/1000h |
| Годишна консумация на енергия | 33 kWh |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Автоматично включване/изключване |
|
| Входно напрежение | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power features | System standby |
| Енергиен клас | Class E |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Стандарти | CEC, HDCP 2.3 |
| VESA размер | 200 x 200 mm |
| Стойка | Included |
| Дизайн на стойка | Tabletop |
| Цвят на стойката | Charcoal |
| Размери | Panel without stand - 89.3 cm x 7.95 cm x 51.6 cm x 5.05 kg Panel with stand - 89.3 cm x 20.2 cm x 53.5 cm x 4.94 kg Dimensions between support feet - 63.9 cm |
| Размери (със стойката) | 89.3 x 20.2 x 53.5 cm |
| Ширина | 89.3 cm |
| Височина | 51.6 cm |
| Дълбочина | 7.95 cm |
| Тегло | 4.85 kg |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Titan OS; HLG, HDR10, Remote control |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 40PFS6050/12 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка