- Philips 50" 50PUS7000/12 (ID: 823726)
Телевизор Philips 50" 50PUS7000/12 50PUS7000/12
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 50" (127 cm)
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Smart, YouTube, Netflix TV
VESA размер: 400 x 100 mm
Звук: 20W, 2x 10W full range...
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 823726
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Philips 50" 50PUS7000/12+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Звук |
20W
2x 10W full range speaker AVL Mode All Sound Style Bass Enhancement Dolby Atmos Dolby Media Intelligence Entertainment Equalizer Hearing Profile Night Mode Personal Vocal Boost DTS-X |
| Годишна консумация на енергия | 53 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 400 x 100 mm |
| Размери (със стойката) | 111.1 x 25.6 x 67.0 cm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | TITAN OS, HDR+ HLG |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 50PUS7000/12 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |