- Philips 55" 55PUS8400/12 (ID: 879289)
Телевизор Philips 55" 55PUS8400/12 55PUS8400/12
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Smart TV Titan
VESA размер: 200 x 300 mm
Звук: 2 x 10W full-range speakers,...
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 879289
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Philips 55" 55PUS8400/12+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB, Digital audio out optical |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Звук |
2 x 10W full-range speakers
DTS:X Dolby Digital Dolby Atmos Equalizer Night mode Vocal enhancement |
| Годишна консумация на енергия | 64 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 200 x 300 mm |
| Размери (със стойката) | 123.1 x 25.5 x 74.0 cm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Remote control included |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 55PUS8400/12 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |