- Philips 65" 65PUS8010/12 (ID: 847811)
Телевизор Philips 65" 65PUS8010/12 65PUS8010/12
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 65" (165.10 cm)
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Smart, YouTube, Netflix TV
VESA размер: 400 x 300 mm
Звук: 20W, 2x 10W full range...
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 847811
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Philips 65" 65PUS8010/12+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Формат на резолюцията | 4K UHD (2160p) |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Видео формати |
MPEG-1
MPEG-2 MPEG-4 AVI MKV AVC H.264 HEVC H.265 VP9 AV1 |
| Input video formats |
1080/24p
| Видео интерфейс | HDMI |
| Цифрово видео излъчване |
DVB-C
DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 DVB-T2-HD |
| Compression standards | HEVC |
| Поддържани формати на изображения |
BMP
GIF PNG JPEG HEIF |
| Функции |
One touch Play
AmbiSleep Sunrise Alarm Game bar 2.0 adaptation to the wall colour Ambilight FTI Animation |
| Условен достъп | Common Interface Plus (CI+) slot |
| Teletext |
| Teletext memory | 1000 pages |
| EPG | 8-day EPG |
| Режими |
Game mode
| Възможност за HDR |
| HDR формат | HDR10, HDR10+, HLG10 |
| Hardware configuration | 8 GB |
| Система за задно осветяване | LED backlight Micro Dimming |
| Ambilight | Ambilight 3-sided, Ambilight Music |
| Подобрение на картината | Crystal Clear, Pixel Precise Ultra HD, Ultra Resolution |
| Rating | 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Операционна система | TITAN OS |
| Дистанционно управление | Remote control |
| Връзка | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDTV tuner |
| HDMI | 3 ports |
| USB | 2 |
| Звук |
20W
2x 10W full range speaker AVL Mode All Sound Style Bass Enhancement Dolby Atmos Dolby Media Intelligence Entertainment Equalizer Hearing Profile Night Mode Personal Vocal Boost DTS-X |
| Тип аудио | Dolby Atmos, DTS:X |
| Аудио формати | MP3, WAV, AAC, FLAC (Free Lossless Audio Codec) |
| Система от високоговорители | 2 channel |
| Мощност на високоговорителите | 20 Watt |
| Аудио | 2 x speaker - 10 Watt |
| Аудио функции |
Audio Return Channel (ARC)
| Surround sound |
| Sound effects | Dolby Digital MS12 |
| Remote control features | Remote Control Pass Through |
| Remote control battery | AAA type |
| Remote control included battery | 2 |
| Услуги за стрийминг |
Netflix
YouTube BBC iPlayer HbbTV Amazon Prime Video HBO Disney+ NFT app |
| Вградени сензори | Light sensor |
| Съвместим с IoT |
| IoT платформа | Control4, Matter |
| Асистент | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Управление на битова електроника | EasyLink |
| Минимална работна температура | 5 °C |
| Максимална работна температура | 35 °C |
| Консумация на енергия в SDR | 78 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 144 kWh/1000h |
| Годишна консумация на енергия | 78 kWh |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Автоматично включване/изключване |
| Входно напрежение | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power features | System standby |
| Енергиен клас | Class E |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Стандарти | CEC, HDCP 2.3 |
| VESA размер | 400 x 300 mm |
| Стойка | Included |
| Дизайн на стойка | Tabletop |
| Цвят на стойката | Black |
| Характеристики на стойката | Arch stand |
| Размери (със стойката) | 144.6 x 30.2 x 90.1 cm |
| Височина | 83.8 cm |
| Дълбочина | 9 cm |
| Тегло | 15.5 kg |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Titan OS, HDR10+, HLG |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 65PUS8010/12 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |