- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- Samsung
- Samsung 55" Hotel TV HG55U800 4K UHD LED Hotel TV SMART Black (ID: 881383)
Телевизор Samsung 55" Hotel TV HG55U800 4K UHD LED Hotel TV SMART Black HG55U800FEUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Smart TV
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 20W, 2 ch, Dolby decoder:...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 881383
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 55" Hotel TV HG55U800+ -
+Добави Аудио система- %
-
=Добави Стойка- %
-
Купи комплектаЦена:65900 €/1 28889 лв.
Характеристики
| Големина на екрана | 55" (139.70 cm) |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast, Contrast Еnhancer |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Smart TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
HDMI ARC
2 USB RF In CI slot Anynet+ (HDMI-CEC) Digital Audio Out (Optical) RJ12 |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук | 20W, 2 ch, Dolby decoder: MS12 2ch, OTS Lite |
| Годишна консумация на енергия | 59kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 200 x 200 mm |
| Размери (със стойката) | 123.2 x 22.9 x 74.8 cm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Quantum Processor Lite, HDR, HDR10+, HLG |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | HG55U800FEUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив