Телевизор Samsung 75" Hotel TV HG75BU800 75" 4K UHD LED HG75BU800EUXEN
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 75" (190.50 cm)
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Smart
VESA размер: 400 x 400 mm
Звук: 20W, 2 ch, Dolby decoder:...
(0)
Купи и събери
24 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 711488
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Samsung 75" Hotel TV HG75BU800+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast, Contrast Еnhancer |
| Честота | 2 200 PQI |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Smart |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
2 USB RF In CI slot Anynet+ (HDMI-CEC) Digital Audio Out (Optical) RJ12 |
| Тунер | DVB-T2CS2 |
| Звук | 20W, 2 ch, Dolby decoder: MS12 2ch, OTS Lite |
| Годишна консумация на енергия | 156 kWh |
| Енергиен клас | Class G |
| VESA размер | 400 x 400 mm |