- Sharp 32" GF3265E (ID: 883792)
Телевизор Sharp 32" GF3265E 32GF3265E
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 32" (81.28 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 1920x1080
Smart функции: Google TV
VESA размер: 100 x 100 mm
Звук: 2 x 8W, Dolby Digital, Dolby...
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 883792
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Sharp 32" GF3265E+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 2 HDMI, 2 USB, Antenna In, Satellite In |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук | 2 x 8W, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4 |
| Годишна консумация на енергия | 26 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 100 x 100 mm |