- Sharp 43" HL4265E (ID: 883793)
Телевизор Sharp 43" HL4265E 43HL4265E
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 43" (109.22 cm)
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV, YouTube, Netflix
VESA размер: 300 x 300 mm
Звук: 2x 10W, Dolby Digital, Dolby...
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 883793
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Sharp 43" HL4265E+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
4 HDMI
2 USB Antenna In Satellite In 3.5mm Headphone jack / line-out Mini Composite/CVBS + Audio input Digital Optical Audio Output |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук |
2x 10W
Dolby Digital Dolby Digital Plus Dolby AC-4,Dolby Atmos Sound Equalizer |
| Годишна консумация на енергия | 45 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 300 x 300 mm |