- Sharp 50" 50HP6265E (ID: 873757)
Телевизор Sharp 50" 50HP6265E 50HP6265E
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 400 x 300 mm
Звук: 2 x 12W, Dolby Digital, Dolby...
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 873757
Купи в комплект и спести
Sharp 50" 50HP6265E+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Динамичен контраст | 1 000 000: 1 |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
4 HDMI
2 USB Antenna In Satellite In Audio Out / Headphone Jack (3.5mm) RJ-45 Mini Composite/CVBS + Audio Input Digital optical audio output |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук |
2 x 12W
Dolby Digital Dolby Digital Plus Dolby AC-4 Dolby Atmos Sound Equaliser |
| Годишна консумация на енергия | 63 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 400 x 300 mm |