- Sharp 55" 55GP6260E (ID: 762860)
Телевизор Sharp 55" 55GP6260E 55GP6260E
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google Play филми , Google...
VESA размер: 400 x 300 mm
Звук: 2x 12W, Dolby Digital, ...
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 762860
Купи в комплект и спести
Sharp 55" 55GP6260E+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 50Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Функции |
HbbTV
| Smart функции |
Google Play филми
Google Assistant Prime Video Chromecast built-in Netflix съвместимост YouTube |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
4 HDMI
2 USB Antenna In Satellite In 3.5mm Headphone jack / line-out RJ-45 Digital Optical Audio Output |
| Тунер |
DVB-C
DVB-T2 DVB-T DVB-S2 DVB-S HEVC поддръжка PAL SECAM |
| Common Interface (CI+) |
2 x USB 2.0
| Звук |
2x 12W
Dolby Digital Dolby Digital Plus Dolby Atmos Sound Equaliser |
| Годишна консумация на енергия | 82 kWh |
| Енергиен клас | Class G |
| VESA размер | 400 x 300 mm |