- Sharp 55" 55HP6265E (ID: 873640)
Телевизор Sharp 55" 55HP6265E 55HP6265E
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 400 x 300 mm
Звук: 2x 12W, Dolby Digital, Dolby...
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 873640
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Sharp 55" 55HP6265E+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 50Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
4 HDMI
2 USB Antenna In Satellite In 3.5mm Headphone jack / line-out Digital Optical Audio Output |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук |
2x 12W
Dolby Digital Dolby Digital Plus Dolby AC-4 Dolby Atmos Sound Equaliser |
| Годишна консумация на енергия | 73kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 400 x 300 mm |