- Sharp 65" 65JP7265E (ID: 873861)
Телевизор Sharp 65" 65JP7265E 65JP7265E
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 65" (165.10 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 400 x 300 mm
Звук: 2x 12W, Dolby Digital, Dolby...
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 873861
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Sharp 65" 65JP7265E+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
4 HDMI
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук |
2x 12W
Dolby Digital Dolby Digital Plus Dolby AC-4 Dolby Atmos; Harman/Kardon speaker system |
| Годишна консумация на енергия | 81 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 400 x 300 mm |