Телевизор Sony 32" KD-32W800 HDR TV KD32W800P1AEP
ID: 635850
Sony 32" KD-32W800 HDR TV+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
| Приложение | Best Seller |
| Големина на екрана | 32" (81.28 cm) |
| Резолюция | 1366x768 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 50Hz |
| Технология | Direct LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Android TV, Netflix, YouTube |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
2 USB RF in Digital Audio out ARC |
| Тунер | DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 |
| Звук | 5W + 5W, Dolby Audio |
| Годишна консумация на енергия | 32 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 100 x 200 mm |