- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- TCL
- TCL 50" 50C6K Premium QD-Mini (ID: 886527)
Телевизор TCL 50" 50C6K Premium QD-Mini 50C6K
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 50"
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV
Звук: Стерео
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 886527
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
TCL 50" 50C6K Premium QD-Mini+ -
+Добави Аудио система- %
-
=Добави Стойка- %
-
Купи комплектаЦена:46900 €/91728 лв.
Характеристики
| Големина на екрана | 50" |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Яркост | 1000 cd/m^2 |
| Динамичен контраст | 6 000 : 1 |
| Технология | QLED |
| Analog standards |
NTSC
PAL |
| Функции |
Picture Overscan
EPG Clear Motion Rate 200 Timeshift Miracast HLG (Hybrid Log Gamma) Chromecast built-in HDR10+ PVR Parent Control |
| Smart функции | Google TV |
| Безжична мрежа | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Тунер | DVB-T |
| HDMI | 3 (HDMI (Type A)) |
| USB | 1 (USB 2.0 (type A)), 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Ethernet RJ-45 port | Да, 1 (RJ-45) |
| Звук | Стерео |
| Асистент | Да |
| Аксесоари | Дистанционно управление, Документация, Батерии |
| Размери HxWxD (mm) | 1111 мм, 1111 мм x 68.7 мм, 280 мм x 646 мм, 697 мм |
| Тегло | 8.9 кг |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики |
HDCP Ready
Eco Mode Ultra Slim UHD Wide Color Gamut (P3) AMD FreeSync Technology HDR Dolby Vision IQ AMD FreeSync Premium Pro MiniLED |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 50C6K |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 5th Floor, Building 22E, 22 Science Park East Avenue, Hong Kong Science Park, Shatin, New Territories, Hong Kong |
| Уебсайт | https://www.tcl.com/eu/en.html |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка