- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- TCL
- TCL 65inch UHD 4K Android TV DVB Audio 2x10W HDR10 55P69K (ID: 827849)
Телевизор TCL 65inch UHD 4K Android TV DVB Audio 2x10W HDR10 55P69K 65P69K
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Големина на екрана: 65"
Технология: LCD
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 2 Channels
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 827849
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
TCL 65inch UHD 4K Android TV D+ -
+Добави Аудио система- %
-
=Добави Стойка- %
-
Купи комплектаЦена:48900 €/95640 лв.
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Серия | P6K Series |
| Година на модела | 2025 |
| Дизайн | Bezel-less Design |
| Големина на екрана | 65" |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Формат на резолюцията | 4K UHD (2160p) |
| Съотношение | 16:9 |
| Яркост | 280 cd/m^2 |
| Технология | LCD |
| Тип на екрана | Flat |
| Видео интерфейс | HDMI |
| Analog standards |
NTSC
PAL SECAM |
| Цифрово видео излъчване | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Compression standards | MPEG2/H.264, H.265 |
| Функции | EPG, Miracast, HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Условен достъп | Common Interface Plus (CI+) slot |
| Multi-channel preview | Picture-and-text (PAT) |
| Teletext |
|
| EPG | 8-day EPG |
| Режими | Game mode, Sports mode, Auto Low Latency Mode (ALLM) |
| HDR | Hybrid Log-Gamma (HLG), 4K HDR |
| Възможност за HDR |
|
| HDR формат | HDR10, HDR10+ |
| Hardware configuration | Quad-Core 10.2 GB (available 9.2 GB) |
| Система за задно осветяване | LED backlight |
| Подобрение на картината |
Mega Dynamic Contrast Ratio
Noise Reduction AiPQ engine UHD Machine Learning AI SR AiPQ Pro |
| Rating | 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), 2500 Picture Performance Index |
| Операционна система | Google TV |
| Smart функции | Google TV |
| Дистанционно управление | Remote control |
| Връзка | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DLNA |
|
| Свързаност | 3 x HDMI USB 3.0 LAN Digital audio output (optical) |
| Тунер |
|
| HDMI | 3 ports |
| USB | 1 |
| Звук | 2 Channels |
| Тип аудио | Dolby True HD digital output, Dolby AC-4 output, Dolby Audio |
| Система от високоговорители | 2 speakers |
| Мощност на високоговорителите | 20 Watt |
| Аудио | 2 x main channel speaker - 10 Watt |
| Аудио функции | Audio Return Channel (ARC), Enhanced Audio Return Channel (eARC), virtualisation & upmix |
| Sound effects | DTS Virtual:X |
| Equalizer |
|
| Език на менюто | Multilingual |
| Модел дистанционно управление | TCL RC833A |
| Remote control included battery |
|
| Споделяне | USB Human Interface Device (HID), Bluetooth Human Interface Device (HID), T-cast |
| Услуги за стрийминг |
Netflix
YouTube Google Cast Amazon Prime Video Apple TV+ HbbTV 2.0.2 |
| Съвместим с IoT |
|
| Асистент | Google Assistant |
| Управление на битова електроника | T-link |
| Application store | Google Play |
| Консумация на енергия в SDR | 69 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 122 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Автоматично включване/изключване |
|
| Входно напрежение | AC 220-240 V |
| Енергиен клас | Class E |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Стандарти | CEC, HDCP 2.2, HDCP 1.4, Mercury-free |
| VESA размер | 200 x 200 mm |
| Стойка | Included |
| Дизайн на стойка | Tabletop |
| Аксесоари | Дистанционно управление, Ръководство за употреба |
| Включени кабели | Power cable - 1.5 m |
| Размери | Panel without stand - 144.6 cm x 7.2 cm x 83.3 cm x 12.3 kg Panel with stand - 144.6 cm x 30 cm x 878 cm x 12.6 kg Stand - 127.5 cm x 30 cm |
| Размери HxWxD (mm) | 73 мм, 300 мм x 1446 мм, 1446 мм x 838 мм, 878 мм |
| Ширина | 144.6 cm |
| Височина | 83.3 cm |
| Дълбочина | 7.2 cm |
| Тегло | 12.2 кг |
| Цвят | Brushed aluminum |
| Други характеристики |
HDCP Ready
Direct LED UHD HDR10 |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | 65P69K |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 5th Floor, Building 22E, 22 Science Park East Avenue, Hong Kong Science Park, Shatin, New Territories, Hong Kong |
| Уебсайт | https://www.tcl.com/eu/en.html |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив