- Thomson 32" 32FG2S14C (ID: 851294)
Телевизор Thomson 32" 32FG2S14C 32FG2S14C
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 32"
Технология: FHD, QLED
Резолюция: 1920x1080
Smart функции: Google TV
VESA размер: 100 x 100 mm
Звук: Audio power output (W): 2 x...
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851294
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Thomson 32" 32FG2S14C+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Големина на екрана | 32 inches |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | FHD, QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB, CI+, AV IN, SPDIF optical, HEVC/H.265 |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Годишна консумация на енергия | 26 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 100 x 100 mm |
| Размери | 719 x 151 x 456 |
| Размери (със стойката) | 95.7 x 28.1 x 58.7 cm |
| Тегло | 3,35 |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | CPU: Arm Cortex-A554 1.45GHz;Memory: 1.5G RAM , 8G Flash |