Телевизор Thomson 32"HD Easy TV; 1366 x 768 (HD) 32HD2S13
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 32" (81.28 cm)
Технология: Direct LED
Резолюция: 1366x768
VESA размер: 100 x 100 mm
Звук: 16W, Dolby Audio, Dolby...
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 862969
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Thomson 32"HD Easy TV; 1366 x+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 1366x768 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | Direct LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Свързаност |
3 HDMI
2 USB CI+ AV IN SPDIF coaxial HEVC/H.265 |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук |
16W
Dolby Audio Dolby Digital AV Stereo Equalizer/Balance |
| Годишна консумация на енергия | 26 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 100 x 100 mm |