Телевизор Thomson 40" FHD Google TV; 1920 x 1080 (FHD) 40FG2S15W
Големина на екрана: 40" (101.6 cm)
Технология: Direct LED
Резолюция: 1920x1080
Smart функции: Google TV
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 2x8W, Dolby Audio, Digital...
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 863177
Купи в комплект и спести
Thomson 40" FHD Google TV; 192+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | Direct LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
2 USB CI+ AV IN SPDIF optical HEVC/H.265 |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук |
2x8W
Dolby Audio Digital Surround AV Stereo Equalizer/Balance |
| Годишна консумация на енергия | 36 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 200 x 200 mm |