Телевизор Thomson 50" QLED Google TV; 3840 x 2160 (4K UHD) 50QG4S14
Големина на екрана: 50"
Технология: QLED;Dolby...
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: Audio power output (W) 2 x...
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 862973
Купи в комплект и спести
Thomson 50" QLED Google TV; 38+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Големина на екрана | 50 inches |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |