Телевизор Thomson 55" UHD Google TV; 3840 x 2160 (4K UHD) 55UG4S15
Промоция
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: Direct LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 200 x 300 mm
Звук: 2 x 10, Dolby Audio, Digital...
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 863281
Купи в комплект и спести
Thomson 55" UHD Google TV; 384+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | Direct LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB, CI+, HEVC/H.265 |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук |
2 x 10
Dolby Audio Digital Surround AV Stereo Equalizer/Balance |
| Годишна консумация на енергия | 63 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 200 x 300 mm |