Телевизор Thomson 65" Smart QLED Pro TV Google TV 65QG7C14
Промоция
Големина на екрана: 65" (165.10 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 2 x 10, Dolby Audio, Dolby...
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851300
/
1 17154 лв.
Допълнително избрани опции:
Купи в комплект и спести
Thomson 65" Smart QLED Pro TV+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 144Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 4 HDMI, 3 USB, SPDIF optical |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук |
2 x 10
Dolby Audio Dolby Atmos Digital Surround Speaker type BOX AV Stereo Equalizer/Balance |
| Годишна консумация на енергия | 101 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 200 x 200 mm |