Телевизор Thomson 65" UHD Google TV; 3840 x 2160 (4K UHD) 65UG4S15
Промоция
Големина на екрана: 65" (165.10 cm)
Технология: Direct LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 200 x 400 mm
Звук: 2 x 10W, Dolby Audio, Digital...
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 863282
Купи в комплект и спести
Thomson 65" UHD Google TV; 384+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | Direct LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
2 USB AV IN CI+ HEVC/H.265 |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук |
2 x 10W
Dolby Audio Digital Surround AV Stereo Equalizer/Balance |
| Годишна консумация на енергия | 74 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 200 x 400 mm |