- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- Xiaomi
- Xiaomi 43" TV A Pro O39PG (ID: 832687)
Телевизор Xiaomi 43" TV A Pro O39PG ELA5956EU
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 832687
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
Xiaomi 43" TV A Pro O39PG+ -
+Добави Аудио система- %
-
=Добави Стойка- %
-
Купи комплектаЦена:28500 €/55741 лв.
| Големина на екрана | 43" (109.22 cm) |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Вид дисплей | 4K UHD |
| Smart функции |
Video Streaming
Netflix Google Play и Google Assistant Apple AirPlay |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Свързаност |
Wi-Fi 2.4G & 5G
Bluetooth 5.0 |
| Тунер | DVB-T2/C, DVB-S2* |
| Common Interface (CI+) |
3 бр x HDMI 2.0
AV USB 2.0 × 1 LAN Optical Digital Audio Out и CI+Slot |
| Звук |
2 x 10W – Dolby Audio™
DTS:X, DTS® |
| VESA размер | 200x100 |
| Стойка |
|
| Аксесоари |
360° дистанционно управление с Bluetooth x 1
Торбичка с винтове x 1 Стойка x 1 (комплект) Захранващ кабел x 1 Ръководство за потребителя x 1 Гаранционна карта x 1 |
| Размери HxWxD (mm) | 95.7 x 20.9 x 59.7 cm |
| Размери на опаковката HxWxD (mm) | 108.1 x 12.8 x 65.5 cm |
| Нетно тегло (kg) | 957,4 x 80,7 x 562,2 cm |
| Тегло с опаковката | 8.6кг |
| Цвят | Черен |
| Опционални аксесоари | Дистанционно управление |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | ELA5956EU |
Xiaomi TV A Pro 43U
Смарт начин на живот, завладяващо визуално изживяване
Дисплей с квантови точки Отлично предаване на цветовете
Оборудван с най-съвременната технология на дисплея с квантови точки, Xiaomi TV A Pro 2025 Series вдъхва живот на цветовете. С по-широка цветова гама и дисплей с 1 милиард цвята, можете да се насладите на спиращо дъха качество на картината в комфорта на вашата всекидневна.


Дизайн с ултра тънки рамки Завладяващо визуално изживяване
Дизайнът с ултратясна рамка осигурява високо съотношение екран към корпус, което е далеч надхвърля това при стандартните телевизори. Когато дисплеят работи, можете едва да доловите границата на изображението и така да се насладите на по-завладяващо визуално изживяване.
Качествено изображение с ултрависока резолюция от 4K По-детайлни изображения
Дисплеят 4K ultra HD с резолюция 3840 x 2160 разкрива всички зашеметяващи детайли на изображенията*.


2 високоговорителя x 8W Завладяващ стерео звук
Снабден с два мощни високоговорителя по 8W, телевизорът осигурява подобрено озвучаване, което ви пренася по-близо до действието.
Открийте възможностите на вашия телевизор, като използвате гласа си
Вашият телевизор е по-полезен от всякога. Поискайте от Google да открие филми, да предава поточно приложения, да възпроизвежда музика и да управлява телевизора – и то само с гласа си. Получавайте дори отговори, управлявате устройства в интелигентен дом и още много други. Натиснете бутона за Google Асистент на дистанционното управление, за да започнете.


360° дистанционно управление с Bluetooth
Управлявате лесно вашия смарт телевизор с 360° дистанционно управление с Bluetooth.
Предавайте поточно от телефона си
Освен с Miracast, можете лесно да предавате филми, шоута, снимки и много други от вашия телефон или таблет дирено към телевизора с помощта на Chromecast built-in™.


Високопроизводителен процесор. По-плавно изживяване
Четириядрен процесор A55 CPU, графичен процесор Mali G52, голяма памет 2 GB + 8 GB* — това решение с мощни процесори предлага много пространство за любимите ви приложения и вълнуващи забавления.
*Продуктите, показани на тази страница, са само ориентировъчни и може да не отразяват действителния продукт. Цветът и покритието на действителния продукт може леко да варират в различните среди. * Изображенията на функции, показани на тази страница, са само ориентировъчни и може да не отразяват действителния продукт или конфигурацията му. *Видеото трябва да бъде с резолюция 4K. * Dolby и символът с двойно D са регистрирани търговски марки на Dolby Laboratories Licensing Corporation. *Изисква видео съдържание, което поддържа Dolby Audio™ и декодиране DTS. *94% DCI-P3 са статистически данни и може да варират в зависимост използвания метод за измерване. Моля, разгледайте действителния продукт. *1,07 милиарда цвята са постигнати с технология 8 бита + FRC (Преобразуване на кадровата честота). * Действителната налична памет и капацитет за съхранение могат да варират или да бъдат намалени поради няколко фактора: Тъй като операционната система заема част от паметта (RAM), действителното налично пространство е по-малко от посочения капацитет на паметта; тъй като операционната система и предварително инсталираните програми заемат част от флаш паметта (ROM), действителното налично пространство за съхранение е по-малко от посочения капацитет за флаш памет. * Google TV е наименованието на софтуерното изживяване на това устройство и е търговска марка на Google LLC. Google, YouTube, Chromecast built-in и YouTube Music са търговски марки на Google LLC. * Платформите и съдържанието може да варират според вашата държава или регион. Моля, вижте услугите, налични във вашето местоположение, за повече подробности. *Google Assistant не е наличен на определени езици и в определени държави. Моля, вижте официалния уебсайт на Google Assistant за повече информация. * Изисква приложения с възможности за работа с Chromecast built-in™. * Изображения и модели на продукти, данни, функции, производителност, спецификация, параметри, потребителски интерфейс и друга информация за продукта са само за справка. Xiaomi може да промени тази информация. За подробности, моля, вижте продукта и ръководството за продукта. Освен ако не е посочено друго, данните, посочени на тази уебстраница, са резултати от вътрешни изпитвания на Xiaomi. * Външният вид и функциите на дистанционното управление варират на различните пазари. Моля, вижте местната информация за продукта.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Xiaomi H.K.Limited UNIT 1310A.13/F,Cable TV Tower 100085 Hong Kong, HK |
| Уебсайт | http://www.mi.com/en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.