- Amazon Echo Show 21 Smart display 21" FHD + Fire TV , Alexa, дисплей за визуализация (ID: 874704)
Тонколони Amazon Echo Show 21 Smart display 21" FHD + Fire TV , Alexa, дисплей за визуализация ECHO-SHOW21-FireTV
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 874704
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Amazon Echo Show 21 Smart disp+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Интерфейс | Bluetooth, Wi-Fi |
| Честота | 100Hz - 20kHz |
| Тип на захранването | Мрежово |
| Размери | 410 x 260 x 40 mm |