- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Тонколони
- Edifier
- Edifier S3000MKII Active Bookshelf Speakers (ID: 875871)
Тонколони Edifier S3000MKII Active Bookshelf Speakers S3000MKII-BR
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Тип: Home Audio System
Тип на звука: Стерео
Изх. мощност: 256 W
Интерфейс: 1 (Coaxial); 2 (XLR)
Bluetooth: Bluetooth 5.0
Цвят: Кафяв
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 875871
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Edifier S3000MKII Active Books+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:57900 €/1 13243 лв.
Характеристики
| Тип | Home Audio System |
| Тип на звука | Стерео |
| Интерфейс | 1 (Coaxial); 2 (XLR) |
| Изх. мощност | 256 W |
| Честота | 38Hz-40kHz |
| Ниво на шум | 85 dB |
| Power supply position | Външно |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB | 1 (USB Type B) |
| Включени кабели |
Аудио кабел
Захранващ кабел USB Type B to Type A Cable |
| Аксесоари |
Дистанционно управление
Документация Батерии |
| Височина | 360 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Дълбочина | 268 мм |
| Цвят | Кафяв |
| Тегло (кг) | 20 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | S3000MKII-BR |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://www.edifier.com/gb/en |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив