- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Тонколони
- Fenda
- F&D RW20 (ID: 898747)
Тонколони F&D RW20 RW20
Топ цена
Тип: Портативна
Тип на звука: 1.0 Канал
Изх. мощност: 16 W
Интерфейс: Bluetooth/AUX/TF карта/USB...
Компоненти: 1 Говорител
Bluetooth: Bluetooth 5.3
Цвят: Черен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 898747
Купи в комплект и спести
-
F&D RW20+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:3400 €/6650 лв.
Характеристики
| Тип | Портативна |
| Тип на звука | 1.0 Канал |
| Функции | TWS function |
| Компоненти | 1 Говорител |
| Интерфейс | Bluetooth/AUX/TF карта/USB звукова карта (свързване с кабел за данни TYPE-C) |
| Изх. мощност | 16 W |
| Power per channel | 8 W |
| Честота | 80Hz-20kHz |
| Ниво на шум | 70 dB |
| Full range | 2 (2 x 1.75") |
| Power supply position | Външно |
| Батерия | 2200 |
| Живот на батерията | 10 mAh |
| Вградена | Четец за флаш карти |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB | 1 (USB (C)) |
| Входно напрежение | DC 5 V |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Височина | 70 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Дълбочина | 73 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло (кг) | 0.505 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | RW20 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | 0755-2735 3888. |
| Адрес | Fenda Hi-Tech Park, Zhoushi Road Shiyan, Bao'an, Shenzhen |
| Уебсайт | http://en.fenda.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка