- Начало
- Лаптопи
- Asus
- ExpertBook B3
- Asus ExpertBook B3405CCA-LY3338X (ID: 891085)
Лаптоп Asus ExpertBook B3405CCA-LY3338X B3405CCA-LY3338X
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
ID: 891085
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
-
Asus ExpertBook B3405CCA-LY333+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 07900 €/2 11034 лв.
| Приложение | С Windows |
| Серия | ExpertBook B3 |
| Процесор |
Intel Core Ultra 5 225H (14-ядрен)
Базова честота:
1.30 GHz
Макс. честота:
4.9 GHz
Размер на кеша:
18 MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 16GB 4800MHz (1x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Arc 130T 7 Core |
| Дисплей |
14" (35.56 cm) 1920x1080 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI |
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Type-A Gen 1
2x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Audio by Dirac, Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 слот за Solid-State Drive (SSD)
1x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Kensington Lock Slot |
| Други |
Тегло: 1.53 кг
Размери: 31.5 x 22.7 x 1.9 см Цвят: Сив |
| Батерия | 3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 63Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | B3405CCA-LY3338X |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
